Nawigacja
Nasza Akademia
Napisane przez  Andrzej Kalisz Andrzej Kalisz Napisane przezdnia  11-04-2014 23:47 11-04-2014 23:47 8546  czytań 8546 czytań
printer

Z mistrzem Yao Chengguang

SZEF AKADEMII

Założycielem i instruktorem Centrum Sztuki Walki "Akademia Yiquan" jest Andrzej Kalisz - osobisty uczeń i międzynarodowy przedstawiciel mistrza Yao Chengguang z Pekinu. Yao Chengguang jest zaś spadkobiercą głównej linii przekazu systemu yiquan, szefem szkoły Zongxun Wuguan w Pekinie i prezesem Pekińskiego Towarzystwa Badawczego Yiquan.

RODZAJE ZAJĘĆ

1. Nowoczesna sztuka walki Yiquan

W Akademii Yiquan prowadzimy nauczanie kompletnego systemu Yiquan wg. programu szkolenia mistrza Yao Chengguang. Program podstawowy umożliwający poznanie zarysu całego systemu podzielony jest na 3 sekcje (stopnie 1-3). Kolejne etapy to: program średniozaawansowany (stopień 4), program zaawansowany (stopień 5) oraz tzw. pogłębienie (stopień 6). Obejmuje także ćwiczenia prozdrowotne Yangsheng Zhuang, Jianwu (Taniec Zdrowia).  Więcej informacji...

2. Tradycyjny styl Wu (Hao) Tai Chi

Styl określany w cesarskich Chinach jako Tai Chi ludzi wykształconych. Znakomita forma ćwiczeń prozdrowotnych, a dla zainteresowanych także forma subtelnej sztuki walki. Forma podstawowa przystępna jest również dla Seniorów. Więcej informacji...

3. Klasyczne systemy Neijia

Nauczamy podstaw systemów Xingyiquan i Baguazhang. Propozycja dla osób, które poszukują czegoś podobnego do Tai Chi, lecz nastawionych na ćwiczenia bardziej dynamiczne.

4. Starożytny Qigong

Wuqinxi - Zabawy Pięciu Zwierząt to jedna z najstarszych chińskich form ćwiczeń. Yangshengzhuang to z kolei metoda powstała w połowie dwudziestego wieku. Nasze zajęcia Qigong obejmują obydwie metody.

STAŁE ZAJĘCIA

Zajęcia w Warszawie odbywają się 5-6 razy w tygodniu. Uczestnicy mogą dostosować terminy i ilość zajęć odpowiednio do swoich potrzeb i możliwości. Nasza salka mieści się przy ul. Wąwolnickiej 1

SZKOLENIA ZJAZDOWE

Osoby, które nie mają możliwości uczestniczenia w stałych zajęciach zapraszamy do nauki w trybie zjazdowym, poprzez udział w szkoleniach weekendowych, tygodniowych i dłuższych, z częstotliwością dostosowaną do osobistych możliwości.

OŚRODKI AUTORYZOWANE

Adepci mają możliwość uzyskania kwalifikacji instruktorskich i utworzenia własnych autoryzowanych ośrodków - zarówno w formie stowarzyszeń, jak i prywatnych szkół. Do współpracy zapraszamy także osoby prowadzące już ośrodki sztuk walki.

OFERTA DLA INSTYTUCJI

Możliwe jest prowadzenie zajęć i szkoleń specjalnie dla zainteresowanych instytucji, klubów, grup. Głównie w godzinach okołopołudniowych lub w weekendy.

Formularz kontaktowy ->...